Про нас

Про компанію

Suzuki Технік-Центр

Suzuki Технік-Центр – це офіційний дилер автомобілів SUZUKI в Харкові та області. Компанія працює більше 20 років і продає автомобілі, а також здійснює гарантійний ремонт та обслуговування.


SUZUKI Motor Corporation

Дбає про поліпшення якості життя авто- та мотовласників. Ми наслідуємо ці ж стандарти. Корпорація SUZUKI доручила нашій компанії представляти бренд на теренах України після ретельної оцінки роботи підприємства в умовах жорсткої конкуренції. Команда ДП «АВТО Інтернешнл» і офіційна дилерська мережа, до якої входить Suzuki Технік-Центр, докладають максимум зусиль для виправдання цієї високої довіри.

Ключові співробітники нашого ДЦ працюють в компанії більше 5-ти років за високими стандартами корпорації SUZUKI, володіють повною інформацією про бренд та новітні тенденції його розвитку, завжди на сторожі інтересів клієнтів.

Наші кваліфіковані фахівці проходять регулярне навчання у сфері продажів автомобілів і запасних частин, мають великий досвід гарантійного та післягарантійного обслуговування автомобілів.

Високий рівень підготовки сервісного персоналу підтверджений сертифікатами і дипломами, отриманими на міжнародних профільних змаганнях фахівців автомобільного бізнесу.

Авто та мото салон Suzuki на Подолі

  • Широкий вибір автомобілів Suzuki у наявності

  • Сучасна станція технічного обслуговування

  • Оригінальні запчастини та аксесуари

  • Програми лояльності для постійних клієнтів